Narozen: 30.03.1991

Povolání: Manažer obchodu, IT technik

Zájmy: Zpěv, divadlo, moderování, IT, jízda na kole a motorce, zvěř všeho druhu.


Jiří se narodil roku 1991 v Praze.

Hudbě se věnoval opravdu od útlého dětství až do puberty, kde pro něj už zpívání nebylo dostatečně "cool", a tak přesedlal na IT techniku... i přes doporučení učitelů na ZŠ, aby se přihlásil na nějaký hudebně dramatický obor, se Jiří přihlásil na studium Elektroniky a IT na Střední průmyslové škole Dopravní a.s. kde absolvoval jako jeden z nejlepších studentů v ročníku.

V průběhu střední školy se navracel k hudbě a tak alespoň navštěvoval Karaoke po pražských barech a klubech. V roce 2013, ho oslovila mladá režisérka a autorka divadelních her a muzikálů Lenka S., která mu nabídla hostování v tehdy připravovaném projektu Gymnázia Mensa. Jednalo se tak o jeho první účinkování v divadle. Tehdy v Divadle Za Plotem v pražských Bohnicích a to v "činohrálu" Démoni na slunci. Výtěžek z tohoto angažmá byl věnován nadaci Dobrý Anděl. V tomtéž roce začal Jirka moderovat v pražském clubu StaGe Karaoke večery, přehlídky a další akce a to až do roku 2016, tj. do uzavření tohoto clubu. Dále se Jirka věnoval a stále věnuje moderování v pražských klubech (např. Club TerMIX) a také na plesech po středních Čechách.

V roce 2017 se Jiří zúčastnil talentové pěvecké soutěže Česko Zpívá, kde se probojoval až do semifinále, které bohužel zcela ovládly dívky. Dál se věnuje sólovému zpěvu a koncertování. S Lenkou S. uspořádali v r. 2014 Vánoční koncert v klubu Klamovka, který zcela vyprodali. Od r. 2019 vystupuje Jiří s pianistou Honzou Krupičkou, a to především po pražských klubech a hudebních kavárnách.

Od září 2018 působí Jiří v hudebním divadle La Scuola jako herec a zpěvák, také jako technická podpora a součást produkce (web, sociální sítě, AV, atd...).

Výčet rolí v HuDiLaS:

  • Janek z Brtnice, páter - Muzikál "Modrá Krev"
  • Phillip - Muzikál "Kocour v botách"
  • Lékárník Arnošt - Muzikál "Odpočívej v pokoji"
  • Zbrojnoš - Muzikál "TACEO"

Pokud chcete Jiřímu napsat, můžete využít tento e-mail

Jirku můžete také sledovat na sociálních sítích: