Narozen: 30.03.1991

Povolání: Manažer obchodu, IT technik

Zájmy: Zpěv, divadlo, moderování, IT, jízda na kole a motorce, zvěř všeho druhu.


Jiří se narodil roku 1991 v Praze.

Hudbě se věnoval opravdu od útlého dětství až do puberty, kde pro něj už zpívání nebylo dostatečně "cool", a tak přesedlal na IT techniku... i přes doporučení učitelů na ZŠ, aby se přihlásil na nějaký hudebně dramatický obor, se Jiří přihlásil na studium Elektroniky a IT na Střední průmyslové škole Dopravní a.s. kde absolvoval jako jeden z nejlepších studentů v ročníku.

V průběhu střední školy se navracel k hudbě a tak alespoň navštěvoval Karaoke po pražských barech a klubech. V roce 2013, ho oslovila mladá režisérka a autorka divadelních her a muzikálů Lenka S., která mu nabídla hostování v tehdy připravovaném projektu Gymnázia Mensa. Jednalo se tak o jeho první účinkování v divadle. Tehdy v Divadle Za Plotem v pražských Bohnicích a to v "činohrálu" Démoni na slunci. Výtěžek z tohoto angažmá byl věnován nadaci Dobrý Anděl. V tomtéž roce začal Jirka moderovat v pražském clubu StaGe Karaoke večery, přehlídky a další akce a to až do roku 2016, tj. do uzavření tohoto clubu. Dále se Jirka věnoval a stále věnuje moderování v pražských klubech (např. Club TerMIX) a také na plesech po středních Čechách.

V roce 2017 se Jiří zúčastnil talentové pěvecké soutěže Česko Zpívá, kde se probojoval až do semifinále, které bohužel zcela ovládly dívky. I přes tuto porážku se přenesl a dál se věnuje sólovému zpěvu. S Lenkou S. uspořádali i Vánoční koncert v klubu Klamovka, který zcela vyprodali. Nyní se Jiří chystá na krátké pianové turné se svým blízkým kamarádem, pianistou Honzou Krupičkou.

Od září 2018 působí Jiří v hudebním divadle La Scuola jako herec a zpěvák, také jako technická podpora (web, Facebook a další...).

Výčet rolí v HuDiLaS:

  • Páter Janek z Brtnice - Muzikál "Modrá Krev"
  • Mrtvý lékárník Arnošt - Muzikál "Odpočívej v pokoji"

Pokud chcete Jiřímu napsat, můžete využít tento e-mail

Jirku můžete také sledovat na sociálních sítích: