4.1. 1995
studentka 
zájmy: divadlo, zpěv, sport

Po střední škole cestovního ruchu, která mě dovedla ke kultuře obecně a lásce k umění, k divadlu a zpěvu, jsem začala soukromě docházet na hodiny zpěvu k pedagožce Lindě Finkové po dobu dvou a půl let. Pro základní dovednost čtení z not a základů teorie hudby jsem absolvovala dva kurzy hudební teorie pořádané na Pražské konzervatoři
Za nejsilnější a nejintimnější zážitek na jevišti považuji účast na třídenním workshopu a výsledném nonverbálním představení Lessons of Touch v Divadle v Celetné (červenec 2016) pod vedením Jiřího Bartovance ve spolupráci s Radimem Vizvárym, Miřenkou Čechovou a Ninou Vangeli. 
V roce 2016 jsem se stala členkou HuDiLaS z.s. 
Od téhož roku hostuji v kabaretu Nekonečno pod vedením Marthy Olšrové, s nímž pravidelně několikrát do roka vystupuji v pražských kavárnách a menších divadlech.
Od poloviny roku 2018 účinkuji v autorské divadelní hře "Interview o půl třetí", která se zabývá tématem a problematikou ohledně znásilnění znásilnění.
V současnosti studuji bakalářský stupeň oboru Divadelní věda na filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Svůj zájem a bakalářskou práci soustřeďuji na oblast pantomimy a nonverbálního divadla. Píšu recenze a reportáže jako externí autorka pro Taneční aktuality. Zároveň pracuji ve Švandově divadle jako Inspektorka hlediště