fbpx

O nás

Na slovíčko o nás...

Oficiální popis zní "Zapsaný spolek sdružující amatérské umělce, studenty uměleckých škol či jejich absolventy i profesionální umělce za účelem jejich dalšího uměleckého rozvoje. Příprava, organizace a podpora jejich profesionálních divadelních, hudebních, výtvarných a jiných kulturních projektů a veřejných vystoupení a činnost s tím související.ale jsme mnohem více než to. Jsme především "srdcaři", kteří to s uměním a hudebním divadlem myslí vážně. Chceme do divadla přivádět nové diváky, kteří si divadlo mohou oblíbit.

Každé léto pořádáme "Muzikálové léto na zámku Ploskovice", což je divadelní festival pod otevřeným nebem, kde prezentujeme svoji aktuální tvorbu. Také zde pořádáme muzikálové koncerty, nejen s autorskou tvorbou, ale i převzatou.

Chcete-li nás navštivit

1

SLEDUJTE NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Zejména pak náš Facebook a Instagram, kde najdete vždy seznam aktuálních repríz. Také zde vysíláme a sdílíme spoustu zákulisních videí a fotek.

2

KUPTE SI LÍSTEK
Spolupracujeme s kulturním portálem GoOUT, přes který distribuujeme naše lístky až k Vám.

3

PŘIJĎTE DO DIVADLA NEBO NA LETNÍ SCÉNU
Naší stálou pražskou divadelní scénou je Divadlo Na Prádle. Přes léto je to naše letní scéna na státním zámku Ploskovice.
Přijet ale můžeme i my za Vámi... nabízíme totiž "hraní na klíč" do škol a kulturních domů. Pro více informací nás kontaktujte.

Naši umělci

 • Vojtěch Řehák

  Umělec o sobě doposud nic neřekl 🙂 jeho profil bude již brzy k dispozici.

 • Vlaďka Bambásková

  Narodila jsem se 26.5.1971 ...v malé vesničce u Strakonic v jižních čechách, kde jsem absolvovala základní školu, později pak střední…

 • Veronika Mičjarová

  Narodila jsem se v Liberci. Zpěvu se věnuji od svých 7 let. Začínala jsem v dětském pěveckém sboru Severáček, který…

 • Tereza Marková

  Narozena: 4.1. 1995 Povolání: výkonná produkční zájmy: divadlo, zpěv, sport, španělština Během studia na střední škole cestovního ruchu jsem díky…

 • Petr Ondráček

  začínal jako kytarista - samouk v rodné Karviné. Postupně se stal členem dvou kapel. Trampskou a vokální. Stali se několikanásobnými finalisty…

 • Pavlína Šubrtová

  se narodila v Praze 9.3.1992. V dětství se věnovala převážně tanci (Taneční studio ECHO Praha) a sportu. Hrála 6 let…