fbpx
se narodila v Praze 9.3.1992. V dětství se věnovala převážně tanci (Taneční studio ECHO Praha) a sportu. Hrála 6 let mezinárodní házenou a vždy ji bavily kolektivní a míčové sporty, které se jí neomrzely dodnes, stejně tak sezónní sporty jako bruslení/inline, lyžování, plavání. Pravdou však je, že vždy měla především kladný vztah k hudbě a divadlu a s nostalgickým úsměvem vzpomíná, jak na prvním stupni ZŠ vždy po škole secvičovaly s kamarádkou nejrůznější "taneční sestavy" (na pecky jako Šmoulí/Hurvínkova diskotéka, Lunetic, Holki, Tatu... 😀 ), vymýšlely písničky (bez hudby, slátaniny - třeba o hranolkách) a představení pak předváděly jejich maminkám než se rozešly domů... 
S nástupem na Střední pedagogickou školu Futurum (kde ji bavily jen předměty  jako hudebka, hra na hudební nástroj, dramaťák a tělák) se přestala aktivně věnovat sportu a nastoupila do školního pěveckého sboru, se kterým se účastnili pěveckých soutěží středních škol (př. Hudební festival Krnov, Lomnické hudební jaro,...) a později s dalšími spolužačkami vystupovala také v kvartetu. V roce 2011 chodila do ZUŠ na sólový zpěv pod vedením Karolíny Hejzlarové. 
Poté měla dlouhou odmlku od jakýchkoliv zálib a až v roce 2017 si na pracovišti v nejmenované nebankovní úvěrové společnosti padla do oka s Klárou Hlušičkovou, která ji přivedla do HuDiLaSu a dostala tak příležitost se věnovat tomu, co ji vždy lákalo i bez adekvátního vzdělání a určité míry zkušeností. A tak naskočila do již "rozjetého vlaku" jako baba Jedová v muzikálu Za komínem, dále v minimuzikálu Martin z Tours ztvárnila jednu z žen/anděla, následně služebnou Amélii v Kocourovi v botách, poté se popasovala s rolí chůvy Žofie v Modré krvi a aktuálně je obsazena v novém muzikálu Odpočívej v pokoji jako matka Antonie. 
Jelikož ráda dělá věci pořádně a baví ji se neustále posouvat a zlepšovat, dochází od listopadu 2018 na hodiny zpěvu k Aničce Novotné Peškové a od března 2019 dochází pravidelně na herecké kurzy JustMonkeys pod vedením MgA. Vendula Ježková, Ph.D..